Vývoj a výroba jednoúčelových zařízení

Poskytujeme vám profesionální vývoj, výrobu a prodej průmyslových strojů, které zefektivní vaše výrobní procesy.

Feral TK Libčany
Zefektivníme vaše výrobní procesy
Snížíme vaše
výrobní náklady
Navrhneme zařízení
na míru

Zakázková výroba průmyslových strojů

Plánujete zefektivnit, nebo rozšířit vlastní výrobu?
Hledáte atypické jednoúčelové stroje?
Přejete si dodat technologie na míru?

Vyrobíme vám průmyslové stroje na zakázku.

Specializujeme se na vývoj a výrobu jednoúčelových strojů, které zefektivní vaši výrobu a automatizují výrobní procesy. 

Máte zájem o naše služby a produkty?
Napište nám e-mail nebo nám zavolejte.

Vyrábíme

Výrobní technologie vyvíjíme na zakázku

Výrobní technologie vám navrhneme přesně na míru. Nejdříve vyslechneme vaše požadavky, důkladně analyzujeme výrobní proces a navrhneme vám optimální řešení. Při vývoji jednoúčelových strojů využíváme nejmodernější techniku a pokročilý software. Zároveň stále používáme zdravý rozum a při návrhu technických řešení čerpáme z dlouholetých zkušeností. Díky této kombinaci vám dodáme výrobní technologie, které vynikají vysokou kvalitou, důmyslným zpracováním a dlouhou životností.

Kromě jednoúčelových strojů vám poskytujeme komplexní kovovýrobu. Vyrábíme trapézové plechy, plechové plotové tyčky, klempířské výrobky a palubky z plechu.

Stroje dodáváme po celé Evropě

Průmyslové technologie vyvíjíme a dodáváme firmám po celé Evropě. K našim zákazníkům patří hlavně potravinářské, strojní a zpracovatelské společnosti. Například pro firmu Kingspan jsme vyvinuli několik různých strojů, která vyrábí sendvičové panely. Pro společnost Viking Group jsme vyrobili linku na vyprazdňování a kompletní mytí 50litrových barelů naplněných použitým rostlinným tukem z velkokuchyní.

Vyrábíme
například tyto stroje

Válcovací stroj

Podle požadavků zákazníků vyrábíme válcovací stroje pro kontinuální výrobu různých profilů z plechu o tloušťce 0,5 – 0,75 mm. K činnosti stroje je potřeba pouze el. energie.

 
Více informací

Ohýbačka sendvičových panelů

Poloautomatický stroj určený k příčnému ohýbání sendvičových panelů s vyříznutým klínem. Výsledným produktem je tzv. horizontální rohový panel. Úhel ohybu lze nastavit v rozmezí 0 – 90°. Tloušťka a šířka ohýbaného panelu je určena zákazníkem.
K činnosti stroje je potřeba pouze el. energie.

 
Více informací

Odvíječ a navíječ svitků

Stroj je určen k odvíjení a navíjení svitků plechu. Stroj je vybaven plynulou regulací otáček pro snadnější připojení ke stávajícím zařízením. Pro snažší manipulaci je stroj vybaven závěsy pro manipulaci pomocí vysokozdvižného vozíku.
K činnosti stroje je potřeba pouze El. energie

 
Více informací

Pračka kamení

Na zakázku vyráběné pračky kamenní jsou určeny pro zákazníky zabývajícími se těžbou písku. Pračka slouží k očištění separovaného kamene od jílovitých a jiných povlaků. Takto čištěný kámen je možno dále použít např. jako součást betonových směsí apod.
K činnosti zařízení je potřeba el. energie a dostatečná zásoba vody.
 
Více informací

Pila na zámkovou dlažbu

Na zakázku vyrábíme stolové pily pro řezání zámkové dlažby. Standartně je vyráběna pro rozměry dlaždice 500x500x100 mm. Pila je vybavena diamantovým řezacím kotoučem, vozíkem pro posuv řezané dlaždice a systémem rozvodu a odkalování chladící vody. Pro lepší manipulaci a přepravu jsou nohy pily sklopné, popř. opatřeny kolečky. K činnosti stroje je potřeba pouze el. energie.  
 
Více informací

Kontaktujte nás!

Máte zájem o naše služby a produkty?
Napište nám e-mail nebo nám zavolejte a domluvíme se na podrobnostech.