PLOTOVKY, PLOTOVÉ TYČKY

Součástí vlastní kovovýroby jsou plechové plotové tyčky neboli plotovky. Plechové plotovky jsou vhodné pro oplocení rodinných domů, zahrad i komerčních objektů. Předností kovových plotovek je vysoká kvalita, dlouhá životnost, jedinečný design a nízká pořizovací cena.

Výhody plechových plotovek

Plotové tyčky FERAL TK vynikají svými optimálními vlastnostmi, nízkou cenou a vysokou životností. Zároveň jsou levné plotovky naprosto bezúdržbové.

Předností plotovek FERAL TK je nízká hmotnost a pevná konstrukce, která je dána profilací jednotlivých plotovek. Kovové plotovky jsou zároveň zcela bezúdržbové. Plech, ze kterého jsou vyrobeny, je totiž oboustranně pozinkován a nastříkán ochranným polyesterovým lakem. Ochranný nátěr proto zaručuje dlouhou životnost bez nutnosti pravidelné údržby.

Plechové plotové tyčky zaujmou také svým atraktivním designem profilu a množstvím barevných úprav. Barvu plotových tyček lze totiž vybírat z široké palety odstínů RAL.

Nově vyrábíme plotovky také v dokonalé imitaci dřeva, která je na první pohled k nerozeznání od klasické dřevěné plotové tyčky. Na rozdíl od dřevěné plotovky ale není nutné plechovou plotovou tyčku natírat, ani speciálně ošetřovat.

Podstatnou výhodou plechových plotovek FERAL TK je jejich nízká pořizovací cena. Přitom se o levné plotovky není nutné v budoucnu starat. Díky tomu ušetříte náklady za údržby plotu, které v případě instalace dřevěné plotovky nejsou zanedbatelné. Dřevěné plotové tyčky zároveň nedosáhnou tak dlouhé životnosti a jsou náchylné na plísně a hnilobu.

Přehled výhod plechových plotovek

  • vysoká pevnost
  • nízká hmotnost
  • dlouhá životnost
  • bezúdržbovost
  • nízká cena
  • tvarová i barevná stálost
  • množství barevných odstínů včetně imitace dřeva

Výroba plotovek na míru

Veškeré plotovky vyrábíme kontinuálním válcováním oboustranně zinkovaného plechu tloušťky od 0,5 do 0,7 mm. Plechové plotové tyčky vyrábíme na míru. Délku tyček si proto zákazník určuje sám. Díky tomu nevzniká žádný prořez ani odpad. Plotovky vyrábíme v Libčanech v okrese Hradec Králové a distribuujeme je po celé České republice i do zahraničí.

Hledáte výrobu levných plotových tyček na míru? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme s výběrem.

Kovovýroba FERAL TK spol s r.o. Hradec Králové, váš spolehlivý dodavatel plechových plotovek.