Plechové palubky

Využijte plechové palubky, u kterých oceníte dokonalou imitaci dřeva, vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Feral TK Libčany
Získáte vysoce
odolné palubky
Palubky vám
vyrobíme na míru
Využijete design
s imitací dřeva

Výroba a prodej plechových palubek

Palubky z plechu vyžijete v širokém okruhu venkovních aplikací. Vhodné jsou pro podbití přesahů střech, obložení rodinných domů, garáží a zahradních staveb i pro obložení plotových podezdívek a soklů. Palubky se vlivem střídání tepla a chladu nekroutí ani nepraskají. Zároveň jsou plechové palubky zcela bezúdržbové. Nepotřebují natírat ani speciálně ošetřovat. Ke všemu plechové palubky vynikají výhodnou cenou.

Máte zájem o naše služby a produkty?
Napište nám e-mail nebo nám zavolejte.

Vyrábíme

Originální design s imitací dřeva

Podstatnou výhodou dřevěných palubek je jejich atraktivní design. Při výrobě na plechový profil nanášíme folii s dekorem dřeva. Díky tomu se palubky z plechu do nejmenších detailů podobají klasickým dřevěným palubkám.

Plechové palubky vyrábíme na míru

Plechové palubky, stejně jako plotové tyčky, vyrábíme z válcovaného oboustranně zinkovaného plechu. Tloušťka plechu se pohybuje v rozsahu od 0,5 do 0,7 mm. Vyrábíme standardní délky, které máme skladem k okamžitému odběru i palubky na míru, kde délku přizpůsobíme přesně vašim požadavkům. S výrobou na zakázku ušetříte, neboť vám nevznikne velké množství dodatečného odpadu z odřezků.

Kontaktujte nás!

Máte zájem o naše služby a produkty?
Napište nám e-mail nebo nám zavolejte a domluvíme se na podrobnostech.